NEC'in Yeni 27 inç Monitörü WQHD Çözünürlük Sunuyor

NEC'in Yeni 27 inç Monitörü WQHD Çözünürlük Sunuyor

Ticari LCD ekran ve projektör çözümlerinin lider sağlayıcısı NEC, yüksek çözünürlük sunan yeni 27 inç LCD monitörünü duyurdu. Çevre dostu tasarıma sahip NEC monitör, EA274WMi adını taşıyor. IPS ekran teknolojisini kullanan monitörün fiyatı ve teknik detayları haberimizde.

NEC’in bilgisayar kullanıcıları için tasarladığı 27 inç monitörü 178 derece yatay ve dikey görüş açısı sunuyor. Dahili dokunmatiğe duyarlı kontrollere ve ergonomik ayarlanabilirliğe sahip monitör, ControlSync teknolojisi sayesinde kullanıcıya çoklu monitör kurulumu dahilinde 6 monitörü birlikte kontrol etme imkanı veriyor.

NEC’in 27 inçlik yeni monitörü 16:9 görüntü oranına sahip ve 2569 x 1440 doğal çözünürlüğü destekliyor. 1000:1 tipik, 20000:1 dinamik kontrast oranına sahip monitör, ergonomik ayarlanabilir standa ve DisplayPort, HDMI, DVI-D ve VGA bağlantılarına sahip. Standlı 8.7 kg, standsız 5.8 kg ağırlığa sahip. LED arka ışık teknolojisini destekleyen monitörde enerji maliyetlerinin azaltılmasını sağlayan güç tasarruf modu yer alıyor.

NEC’in 27 inç WQHD monitörü EA274Wmi, bu ay 799 dolardan satışa sunulacak. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için adresinden ziyaret edebilirsiniz.

FiftyThree Akıllı Kalem Tanıtım Videosu

YORUMLAR