Need for Speed Filminin Yeni Yıldızı Breaking Bad'in Jesse'si Oldu

Need for Speed Filminin Yeni Yıldızı Breaking Bad'in Jesse'si Oldu

Dünyanın en popüler yarış oyunu serilerinden Need for Speed beyazperdeye gelme hazırlıkları içerisinde... Oyunun film olma süreci hızla ilerlerken yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Son olarak Need for Speed'in film haklarını elinde bulunduran DreamWorks Studios, filmde kimin başrol oynayacağını açıkladı. Breaking Bad'in Jesse Pinkman'ı Aaron Paul, Need for Speed filminin yeni yıldızı olarak duyuruldu.

DreamWorks Studios'tan Holly Bario:

" Aaron'un ve Breaking Bad'deki harika performansının büyük hayranlarıyız. Need for Speed filminin başrolu için onun gibi birine sahip olmaktan dolayı daha heyecanlı olamazdık." sözleriyle Aaron Paul'un projeyi katıldığını duyurdu.

Aaron Paul, Breaking Bad'deki performansı ile 2 kere Emmy ödülü kazanma onuruna erişmişti. Paul, Breaking Bad dışında; Smashed, The Last House on the Left, Mission Impossible 3 ve Big Love projeleriyle de adından söz ettirmiş bir oyuncu.

Yeni başrol oyuncularından dolayı mutuluk ve heyecan duyan DreamWorks'un Need for Speed projesi için senaryoyu hazırlayan isimlerse; George Gatins ve John Gatins olarak belirlenmiş. Senaryo, temelini Need for Speed oyunlarından alacak ama özellikle hikayesini aldığı belli bir oyun olmayacak. İşin senaryo kısmı dışında yapımcı koltuğunda da oturan John Gatins'in yanında yapımcı sıfatıyla yer alan diğer isimlerse: Mark Sourian ve Electronic Arts'tan Patrick O'Brien.

YORUMLAR