Need for Speed No Limits 30 Eylül'de Resmi Olarak Çıkış Yapıyor

Need for Speed No Limits 30 Eylül'de Resmi Olarak Çıkış Yapıyor

Electronic Arts'ın merakla beklenen yeni mobil yarış oyunu Need for Speed No Limits'te yarından itibaren yarışmaya başlayabileceğiz. Need for Speed No Limits aslında bir süre önce belli ülkelerde indirilmeye açılmıştı; fakat bu ülkeler arasında Türkiye yer almamaktaydı. Bunun yerine Electronic Arts yeni mobil Need for Speed oyununu dünyanın geri kalanındaki diğer oyuncular için ön kayıta açmayı tercih etmişti. Kullanıcılar şu an Need for Speed No Limits'in Google Play üzerindeki indirme sayfasına giderek oyuna ön kayıt yaptırabiliyorlar. Bu ön kayıtın esprisi ise oyun indirilmeye açılır açılmaz Android cihazınıza bir bildirim gönderilmesi. Bu sayede oyun resmi olarak çıkış yaptığında anında haberdar olabilecek ve oyunu indirmeye başlayabileceksiniz. Eğer Need for Speed No Limits'e ön kayıt yaptırmak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

30 Eylül tarihinde dünya çapında resmi olarak yayınlanacak olan Need for Speed No Limits, Need for Speed serisindeki yarış oyunlarının en beğenilen özelliklerini bir araya topluyor. Araç modifiye sistemi, aksiyon dolu polis kovalamacaları, hız sınırlarını zorlayacağınız bir yarış deneyimi Need for Speed No Limits'i benzerlerinden ayıracak.

Need for Speed No Limits'in mobil yarış oyunlarının kralı Asphalt 8'i tahtından etmesi bekleniyor. Hem grafik hem de oynanış açısından büyük potansiyele sahip olan oyuna karşılık Asphalt 8'in geliştiricisi Gameloft'un nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

YORUMLAR