Need for Speed No Limits Android Versiyonu Ön Kayıda Açıldı

Need for Speed No Limits Android Versiyonu Ön Kayıda Açıldı

Electronic Arts'ın mobil cihazlar için özel olarak yayınlayacağı yeni yarış oyunu Need for Speed No Limits'in Android versiyonu ön kayıda açıldı. Bir süredir yayınladığı videolar ve ekran görüntüleriyle mobil oyun severlerin heyecanını doruk noktasına çıkaran Electronic Arts, Need for Speed No Limits'i mobil cihazların en başarılı araba yarışı oyunu yapmaya niyetli gibi görünüyor. Şu an Gameloft'un Asphalt 8'i mobil cihazlarda en çok oynanan yarış oyunu niteliğinde. Need for Speed No Limits, Asphalt 8'i krallık tahtından etmek için ağır silahlarla donatılmış. Electronic Arts'ın yeni mobil yarışı oyunu Need for Speed serisinin bilgisayar ve oyun konsollarındaki en beğenilen özelliklerini bir araya topluyor.

Need for Speed No Limits'te oyuncular yeraltı yarışlarına katılarak en hızlı yarışçı olmaya çalışacaklar. Hem gece, hem de gündüz yapabildiğimiz yarışlarda polislerden kaçarken nitro kullanıp rampalardan uçabilecek ve aksiyon dolu sahnelere tanık olabileceğiz. Ayrıca drift yeteneklerimizi sergileyebileceğimiz yarış modları da oyun içerisinde yer alacak. Lisanlı gerçek arabalara yer veren oyunda bu arabaları tercihlerimize göre modifiye edebilmemiz için binlerce modifiye seçeneği bulunacak. Online olarak diğer oyunculara karşı yarışabiliyor olmamız oyuna heyecan katacak.

Need for Speed No Limits'e Google Play üzerinden ön kayıt yaptıran kullanıcılar oyun resmi olarak çıkış yaptığında Android cihazlarında bir bildirim alacaklar. Need for Speed No Limits'e ön kayıt yaptırmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Need for Speed No Limits'in oynanış görüntülerine göz atmak için bu videoyu seyredebilirsiniz:

Need for Speed Çıkış Tarihi Ertelendi

YORUMLAR