Need for Speed No Limits Çıktı, Hemen İndirin!

Need for Speed No Limits Çıktı, Hemen İndirin!

Electronic Arts'ın heyecanla beklenen yeni mobil yarış oyunu nihayet tüm dünyada çıkış yaptı. İlk olarak belli ülkelerde oyuncuların beğenisine sunulan Need for Speed No Limits'in Android versiyonu kısa bir süre önce on kayıta açılmıştı. Bu ön kayıt sayesinde oyuncular Need for Speed No Limits yayınlandığında bildirim alabiliyorlardı. En sonunda Need for Speed No Limits'in yayınlanma tarihi geldi ve oyun bütün dünyadaki oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Need for Speed No Limits, Need for Speed serisindeki yarış oyunlarının en beğenilen özelliklerini bir araya topluyor. Hız sınırlarını zorladığımız oyunda nitromuzu kullanarak rakiplerimizi geçebiliyor, rampalardan uçarak heyecanlı polis kovalamacalarında polis araçlarını atlatabiliyor ve yarış başlangıçlarında mükemmel kalkışı yakalayarak yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz. Need for Speed No Limits'te oyuncuları birçok farklı araç modifiye seçeneği de bekliyor. Aracınızın motorunu yarışlardan kazanacağınız parçalarla geliştirebiliyor ve hız limitinizi yükseltebiliyorsunuz.

Need for Speed No Limits'in farklı cihazlarda farklı kalite sunduğu gözlemlenmekte. Oyunun grafikleri kimi cihazlarda bir hayli yüksek kalite ile çalışırken kimi cihazlarda çok düşük çözünürlükle çalışmakta. Bu duruma ilave olarak oyun içerisinde henüz bir kalite yükseltme ayarına yer verilmiyor. Electronic Arts'ın durum ile ilgili olarak bir güncelleme yayınlayıp yayınlamayacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

Need for Speed No Limits indirmek ve oynamaya başlamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun iOS versiyonunun kısa bir süre içerisinde indirilmeye açılması bekleniyor. Need for Speed No Limits iOS versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebileceksiniz:

Bu yazımızdan yararlanarak oyunu bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Need for Speed No Limits Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

YORUMLAR