Need for Speed Payback Çıkış Tarihi Tanıtım Videosuyla Birlikte Duyuruldu

Need for Speed Payback Çıkış Tarihi Tanıtım Videosuyla Birlikte Duyuruldu

Electronic Arts ve Ghost Games, nihayet kod adı Need for Speed 2017 olan yeni yarış oyunlarının adını ve detaylarını paylaştı. Ünlü yarış oyunu serisinin yeni oyununun adı Need for Speed Payback olacak. Need for Speed Payback çıkış tarihi ise 10 Kasım 2017.

Need for Speed Payback'in isminin ve çıkış tarihinin duyurulmasıyla birlikte bir de oyunun hikayesine odaklanan bir video yayınlandı. Bu duyuru videosunda oyun ile ilgili birçok detayı görebiliyoruz. İlk olarak Need for Speed Payback, açık dünya tabanlı bir yarış oyunu olacak ve oyunda klasik spor arabaların yanında arazi araçlarına ve arazi yarışlarına da yer verilecek.

Serinin en sevilen yönlerinden olan polis kovalamacaları da korunuyor. Oyuncular Need for Speed Payback'de tıpkı GTA 5'te olduğu gibi 3 farklı kahramanı yönetebilecekler ve bu kahramanlar farklı yetenekelere sahip olacaklar. Yine GTA 5'te olduğu gibi soygun görevleri de bizi bekliyor. 

Bir intikam hikayesinin işlendiği oyunda sürükleyici bir senaryoya yer verilecek gibi görülüyor. Kasım ayında çıkacak oyun, serinin önceki oyunundan farklı olarak PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına aynı anda çıkış yapacak. Oyun ile ilgili daha fazla detayın 13 Haziran tarihinde başlayacak E3 2017'de paylaşılması bekleniyor.

Need for Speed Payback'in duyuru videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz, bu videonun sinematik bir video olduğunu belirtmekte fayda var. Need for Speed Payback'in oynanış videoları muhtemelen E3 2017'de paylaşılacak:

PayDay Geliştiricisinin Yeni Korku Oyunu GTFO Duyuruldu

YORUMLAR