Need for Speed Payback, Gamescom'da Tekrar Görücüye Çıktı

Need for Speed Payback, Gamescom'da Tekrar Görücüye Çıktı

Need for Speed serisini sevenleri uzun yıllar sonra tekrar heyecanlandırmayı başaran yapımlardan bir tanesi olan Need for Speed Payback için Gamescom 2017'de yeni bir video daha yayınlandı.

Electronic Arts, Need for Speed: Underground ve Most Wanted'tan sonra çıkardığı Need for Speed oyunlarından yeterli verimi alamadığı için seriden vazgeçmek üzereyken Ghost Games, şirketten bir şans daha istemiş ve 2013 yılında Need for Speed: Rivals'ı geliştirmişti. Hem polis hem de yarışçı tarafından oynayabildiğimiz bu oyun, bir Underground etkisi yapmasa da oldukça güzel tepkiler almıştı. Ardından sadece Need for Speed ismine sahip bir oyun yapan Ghost Games, bu sefer istediği tepkiyi alamamış ve EA tarafındaki kredisini de biraz olsun tüketmişti. Ghost Games tarafından yapılacak bir sonraki Need for Speed oyununun, NFS serisinin kaderini de belirleyebileceği yönünde yorumlar yapılırken, E3 sahnesinde karşımıza Need for Speed Payback çıkmıştı. 

Hızlı ve Öfkeli filmlerindekine benzen bir aksiyon sahnesiyle tanıtılan Need for Speed Payback, Gamescom 2017 için yayınladığı videoyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dolu dolu bir aksiyon sunacağını şimdiden görebildiğimiz, 10 Kasım 2017'de PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak oyun için yayınlanan o videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Need for Speed: Payback'in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Need for Speed'in Gizemli Görseli Ne Anlatıyor?

YORUMLAR