Need for Speed Payback'ten Gözleri Bayram Ettiren Oynanış Videosu

Need for Speed Payback'ten Gözleri Bayram Ettiren Oynanış Videosu

Yarış oyunu sevenlerin dört gözle beklediği yapımlardan bir tanesi olan Need for Speed Payback için Nvidia tarafından, bu sefer direkt olarak oynanışa odaklanan bir video daha yayınlandı. 

Electronic Arts, Need for Speed: Underground ve Most Wanted'tan sonra çıkardığı Need for Speed oyunlarından yeterli verimi alamadığı için seriden vazgeçmek üzereyken Ghost Games, şirketten bir şans daha istemiş ve 2013 yılında Need for Speed: Rivals'ı geliştirmişti. Hem polis hem de yarışçı tarafından oynayabildiğimiz bu oyun, bir Underground etkisi yapmasa da oldukça güzel tepkiler almıştı. Ardından sadece Need for Speed ismine sahip bir oyun yapan Ghost Games, bu sefer istediği tepkiyi alamamış ve EA tarafındaki kredisini de biraz olsun tüketmişti. Ghost Games tarafından yapılacak bir sonraki Need for Speed oyununun, NFS serisinin kaderini de belirleyebileceği yönünde yorumlar yapılırken, E3 sahnesinde karşımıza Need for Speed Payback çıkmıştı. 

Vizyona giren her filmiyle gişe rekorları kıran ve inanılmaz kazançlara ulaşmayı başaran Hızlı ve Öfkeli serisine benzerliğiyle dikkat çeken Payback için yayınlanan yeni video ise oyunun direkt olarak oynanış dinamiklerini ve grafiklerini ele alıyor. 4K çözünürlüğe kadar izlenebilen ve sakince yapılan bir yarışı gösteren videoyla birlikte oyuna dair çoğu ayrıntıyı görmeniz mümkün. 

Need for Speed Payback, Gamescom'da Tekrar Görücüye Çıktı

Need for Speed: Payback'in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

YORUMLAR