Need for Speed PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Need for Speed PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Electronic Arts'ın bir süre önce yeni nesil oyun konsolları için oyuncuların beğenisine sunduğu yarış oyunu Need for Speed'in heyecanla beklenen PC versiyonunun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Electronic Arts'ın paylaştığı resmi bilgiye göre Need for Speed PC çıkış tarihi Kuzey Amerika için 15 Mart 2016, Avrupa için ise 17 Mart 2016 tarihi olacak. Origin Access'e sahip olan oyuncular ise oyunu birkaç gün daha önceden, 10 Mart 2016 tarihinde oynayabilecekler.

Need for Speed çıkış tarihi duyurusuyla birlikte bir de oyunun PC versiyonuna özel bir video yayınlayan Electronic Arts bu videoda oyunun bilgisayarlarımıza ne gibi geliştirmelerle birlikte geleceğini sergiliyor. Tamamen oyun içi grafik motoruyla hazırlanan video adeta göz kamaştırıyor. Yapılan geliştirmelerden en çok dikkat çekeni 4K çözünürlük desteğinin oyuna kazandırılması. Ultra HD grafiklerle oyunu oynarken gerçeğe oldukça yakın grafikler görebileceğiz. Ayrıca oyundaki FPS - saniye başına kare limitini de kaldırabileceğiz ve bilgisayarlarımızın gücü el verdiğince oyunu akıcı bir şekilde oynayabileceğiz.

Need for Speed serisinin yeni oyunu serinin en beğenilen özellikleri olan araç modifiye seçeneklerini, polis kovalamacalarını ve heyecan dolu yarışları üstün bir teknolojiyle birleştiriyor. Oyuna ön sipariş vermek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR