Need for Speed: Rivals Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Need for Speed: Rivals Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Need for Speed yarış oyunları serisinin merakla beklenen yeni oyunu Need for Speed: Rivals'ı bilgisayarları üzerinde oynamak isteyen kullanıcılar için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı.

Geçtiğimiz yıllarda bekleneni veremeyen ve en son olarak Criterion Games ile Need for Speed Most Wanted olarak tekrar serinin hayranları karşısına çıkan oyun, bu kez EA'in oyunun devam serileri için anlaşmaya vardığı Ghost Games tarafından geliştiriliyor. Merakla beklenen Need for Speed: Rivals bakalım bu kez oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi?

Son bir ay içerisinde Need for Speed: Rivals için yayınlanan ekran görüntüleri ve videoların ardından birçok oyunsever, oyunun sistem gereksinimleri hakkında büyük merak içerisindeydiler ve resmi site üzerinde yapılan açıklamayla birlikte oyuncuların bu merakı da giderilmiş oldu. Need for Speed: Rivals için yayınlanan minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda görebilirsiniz.

Need for Speed: Rivals Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7

İşlemci: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2

RAM (Bellek): 4 GB

Sabit Disk Alanı: 30 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon 3870 512Mb veya üstü, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb veya üstü, Intel HD 4000 integrated 512Mb veya üstü

DirectXDirectX 10.1

İnternet Bağlantısı: 512 Kbps ve üzeri

Need for Speed: Rivals Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Önerilen Windows 8 64-bit)

İşlemci: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU

RAM (Bellek): 8 GB

Sabit Disk Alanı: 30 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon 7870 3GB veya üzeri, NVIDIA GeForce GT660 3GB ve üzeri

DirectX: DirectX 11

İnternet Bağlantısı: 512 Kbps ve üzeri

Need for Speed: Rivals'ın Kasım ayının sonlarına doğru PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları üzerinde çıkış yapması bekleniyor. Oyun aynı zamanda yeni nesil oyun konsolları PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkış yapacak.

Facebook Artık Güvenli Değil

YORUMLAR