Need For Speed'in Çıkış Videosu Yayınlandı

Need For Speed'in Çıkış Videosu Yayınlandı

Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need For Speed oyununun oyuncularla buluşmasına birkaç gün kala çıkış videosu yayınlandı. 

İlk olarak 1994'te oyuncularla buluşan efsanevi yarış oyunu serisi Need For Speed, en parlak dönemlerini 2000'lerin başlarında geçirdi. Peşpeşe gelen Hot Pursuit 2, Underground serisi, Mostwanted ve Carbon gibi versiyonlar ile oyuncuları oldukça cezbeden oyun adeta o dönemin vazgeçilmezi oldu. Fakat ardından Prostreet, Undercover, The Run gibi gelen versiyonlar pek tutulmadı ve seride bir durgunluk yaşandı. Ardından Electronic Arts, sevilen eski oyunları yeniden canlandırmak istedi. Ghost Games adlı firmayla anlaşan EA, Mostwanted ve Underground oyunlarını baz alarak sıfırdan bir oyun geliştirdi.

Yeni oyunda modifiye, drift, illegal sokak yarışları gibi yarış oyuncularının en çok ilgilendiği konulara odaklanılınca herkes yeni oyunu merakla beklemeye başladı. EA böylece istediği ilgiyi yeni oyunda yakalayabildi. 1 Kasım 2015 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak olan oyunun çıkış videosu da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Bir buçuk dakikalık o etkileyici ve adeta bir film gibi görünen oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Çıkış videosunun sonlarında çalan şarkının adı ise Coolio - Gangsta's Paradise. Ayrıca Need For Speed'in daha önce yayınlanan resmi videoları için de bu linki ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR