Need for Speed'in Gizemli Görseli Ne Anlatıyor?

Need for Speed'in Gizemli Görseli Ne Anlatıyor?

Bir süre önce Electornic Arts tarafından yeni oyunu duyurulan Need for Speed'in resmi Twitter hesabında yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Bulutumsu bir görüntünün olduğu bu paylaşımdan sonra birçok dedikodu da peşi sıra geldi. 

Arcade yarış oyunu türünün bu köklü temsilcisi Need for Speed, Underground oyunları ile zirve yapmıştı. Fakat Underground serisi ve Most Wanted'dan sonra çıkış yapan diğer Need for Speed oyunları maalesef beklenileni verememişti. 2015 yılında Need for Speed serisi baştan yaratılmış, oyun geçtiğimiz sene Mart ayında PC için satışa çıkmıştı. Çok da beğenilmeyen bu oyunun ardından, bir kere daha şansını denemek için harekete geçen Ghost Games, 2017 yılında çıkacak yeni Need for Speed için yeşil ışık yakmıştı. 

Bulutun Gizemi!

Artık yeni oyununu göreceğimiz Need for Speed için bugün oldukça gizemli bir paylaşım yapıldı. Oyunun resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan bir paylaşımla birlikte çoğu oyuncu, yeni oyunun ilk görselinin geldiğini düşünürken, karşılarında sadece beyaz bulutlar buldular. Bunun kasıtlı olarak paylaşıldığını düşünen oyuncular, yaptıkları derinleme incelemenin ardından, bu fotoğrafın gizemini de çözmeyi başardılar.

Hemen aşağıda gördüğünüz bulutların, kontrastını düşüren bazı Twitter kullanıcıları, bulutların arkasında bir şehrin olduğunu görebildiler. Başta sadece gökdelenler görülebilirken, ekranın hemen sağ tarafından duran "Space Needle" silüeti, yeni Need for Speed oyununun Seattle şehrinde geçeceğini de bizlere göstermiş oldu. Oyunun sadece bir şehirde geçecek olması, yine hikayesi yoğun bir oyunun çıkabileceği iddialarını da güçlendirdi. Oyuna dair en ayrıntılı bilgileri, yapılacak resmi açıklamadan sonra öğrenebileceğiz...

Yeni Need for Speed Oyununun Çıkış Tarihi ve Detayları Paylaşıldı

EA, Yeni Need for Speed Oyununu Duyurdu

YORUMLAR