Nerdesin Aşkım Sorusu Tarihe Mi Karışıyor?

Nerdesin Aşkım Sorusu Tarihe Mi Karışıyor?

Bir süre önce Android ve iOS uygulama marketlerindeki yerini alan "Nerdesin Aşkım" uygulaması, sevgililer arasında sıkça geçen "neredesin" ve "ne yapıyorsun" gibi soruların önüne geçmeye başladı. Sevgilinizin nerede olduğunu saniyeler içinde görmenizi sağlayan uygulama günden güne daha da popüler oluyor.

"Nerdesin Aşkım" uygulaması çok basit bir ssitem ile çalışarak talep edildiğinde karşınızdaki kişinin nerede olduğunuz size gösteren bir uygulama. Yani sevgilinize nerede olduğunu öğrenmek için talep gönderiyorsunuz ve sevgiliniz onay verdiğinde nerede olduğu size geliyor. Yanlış yer gösterme, farklı yer bildirimi vb. şüpheli durumları da ortadan kaldıran uygulama sevgilinizin gerçekten evde mi olup olmadığını anlamanızı sağlıyor.

Bu tür konular ilişkilerde her zaman güven problemleri yaratıyor olsa da, aslında pek çok ilişki içerisinde ister istemez sevgilinizden ayrıyken onun nerede olduğunu merak ediyorsunuz. Artık sormak yerine mobil cihazlarınız üzerinden nerdesin aşkım bildirimi gönderip onun onayıyla nerede olduğunu hemen görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama günlük olarak sadece 3 nerdesin aşkım sorgusu sunuyor. Sınırsız sorgu istiyorsanız aylık olarak ücretlendirilen Premium servisi satın almalısınız. Premium almadan sadece nerdesin aşkım sorgu hakkı da satın alabilmeniz mümkün.

Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile sevgililer arasındaki merakları gideren "Nerdesin Aşkım" uygulamasını ister Android ister iOS mobil cihazlarınıza indirerek sevgiliniz ile birlikte kullanmaya başlamalısınız. Bakalım sevgiliniz gerçekten iş seyahetine mi gidiyor? Uygulamyı alttaki indirme bağlantılarını kullanarak indirebilirsiniz.

Bu kadar nerdesin aşkım dedikten sonra ülkemizin güzel ve zarif sanatçılarından Hadise'nin "Nerdesin Aşkım" şarkısını da dinlemeden ve sizlerle paylaşmadan duramıyorum. İyi seyirler!

YORUMLAR