Netflix Haziran 2021 İçerikleri Açıklandı

Netflix Haziran 2021 takvimi paylaşıldı. Peki, haziranda Netflix kullanıcılarını hangi yapımlar bekliyor? İşte önümüzdeki ay yayımlanacak içeriklerin listesi!

Netflix Haziran 2021 içerikleri açıklandı. Çok sayıda Netflix kullanıcısının kafasında "Netflix'e haziran ayında hangi içerikler eklenecek?” gibi birtakım sorular oluşmuştu. Netflix Türkiye, YouTube kanalı üzerinden yayımladığı video ile beraber kullanıcıların kafasında oluşan soruları giderdi.

Netflix Haziran 2021 Takviminde Neler Var?

Haziran ayına sayılı günler kala pek çok kullanıcının kafasında "Netflix'e haziran ayında hangi içerikler eklenecek?” ve "Haziran ayında Netflix'e hangi dizi ve filmler gelecek?" şeklinde bazı sorular oluşmaya başlamıştı. Netflix Türkiye, önümüzdeki ay eklenecek içeriklerin bulunduğu bir video yayımladı.

Netflix Türkiye'nin YouTube kanalında yayımlanan 2 dakika 16 saniye uzunluğundaki videoda yer alan haziran içerikleri şu şekilde:

1. Feel Good: 2. Sezon

İlk olarak 2020 yılında yayımlanmaya başlayan Feel Good'un ikinci sezonu 4 Haziran tarihinde yayımlanacak. Mae Martin ve Joe Hampson tarafından yaratılan dizinin ilk sezonunda 6 bölüm yer alıyor.

2. Sweeth Tooth

Çizgi romandan uyarlanan Sweeth Tooth isimli dizi, 4 Haziran tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen dizinin yapımcı kadrosunda Robert Downey Jr. yer alıyor.

3. Gezegenimizin Kritik Eşikleri

Gezegenimizin Kritik Eşikleri isimli belgesel, 4 Haziran tarihinde popüler dijital yayın platformunun içerik kütüphanesine eklenecek.

4. Trajik Orman

Dram türündeki Trajik Orman, 9 Haziran tarihinde Netflix üzerinden yayımlanacak. 1 saat 36 dakika uzunluğundaki yapımın başrol oyuncu kadrosunda Indira Andrewin, Gilberto Barraza ve Gabino Rodríguez yer alıyor.

5. Lupin: 2. Kısım

Kısa süre içerisinde dünya genelinde büyük bir popülerliğe sahip olmayı başaran Lupin isimli dizinin ikinci kısmı 11 Haziran'da içerik kütüphanesine eklenecek.

6. Headspace: İnteraktif Gevşeme Rehberi

Headspace: İnteraktif Gevşeme Rehberi isimli yapım, 15 Haziran tarihinde popüler dijital yayın servisi üzerinden yayımlanacak.

7. Atiye: 3. Sezon

Ülkemizde çok popüler olan Atiye'nin yeni sezonu 17 Haziran tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

8. Elite: 4. Sezon

Dünya genelinde çok popüler bir dizi olan Elite'ın yeni sezonu 18 Haziran tarihinde dijital yayın hizmeti üzerinden yayımlanacak.

9. Bir Eksik

1 saat 49 dakika uzunluğundaki Bir Eksik isimli film, 18 Haziran'da yayımlanacak. Filmin başrol oyuncu kadrosunda Kevin Hart, Alfre Woodard ve Lil Rel Howery yer alıyor.

10. This is Pop

This is Pop isimli yapım, 22 Haziran tarihinde içerik kütüphanesine eklenecek.

11. The A List: 2. Sezon

The A List isimli gençlik dizisinin yeni sezonu 25 Haziran tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

12. America: The Motion Picture

Komedi türündeki animasyon filmi America: The Motion Picture, 30 Haziran tarihinde yayımlanacak.

Netflix'e Bu Yaz Gelecek Filmler Neler?
İNTERNET

Netflix'e Bu Yaz Gelecek Filmler Neler?

Netlix'e bu yaz gelecek filmler belli oldu. Dünyanın en popüler dijital yayın platformunun kütüphanesine önümüzdeki aylarda çok sayıda içerik eklenecek.

YORUMLAR