Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız’dan Müthiş Fragman!

Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız’dan Müthiş Fragman!

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi The Protector’dan (Hakan: Muhafız) merakla beklenen ilk fragman geldi!

Bu yılın başlarında çekimlerine başlanan The Protector ya da Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız, nihayet gün yüzüne çıktı. Binnur Karaevli’nin hayata geçirdiği dizinin yönetmen koltuğunda Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki ikilisi oturuyor.

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisinin başrolünde ise genç yaşına rağmen birçok başarılı projeye imza atan Çağatay Ulusoy yer alıyor. Yakışıklı aktöre, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler eşlik ediyor.

Hakan: Muhafız Fragmanı

Netflix Türkiye’nin YouTube hesabından yayınlanan teaser ile Hakan: Muhafız’a ilk bakışımızı atıyoruz. 28 saniyelik tanıtım fragmanında gördüğümüz görsel efektlerin, diziye dair beklentileri fazlasıyla artırdığını söyleyebiliriz. Bir süper kahraman dizisi olarak karşımıza çıkacak olan yapım, 28 saniyelik kısa fragmanıyla dahi yılın en iddialı projelerinden birisi olduğunu net bir şekilde gösteriyor.

The Protector / Hakan: Muhafız Dizisinin Konusu

Çok yakında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan yapım, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan'ın (Çağatay Ulusoy) serüvenini anlatıyor. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olan karakterimiz, yaşadığı 15 milyonluk şehri Ölümsüzler’den korumak için amansız bir mücadeleye girecek. 

Hakan: Muhafız’ın izleyicilerle ne zaman buluşacağı henüz belli değil, ancak dizinin çok yakın bir zamanda tüm dünya ile aynı anda ülkemizde yayınlanmasını bekliyoruz.

Fragmanı nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!