Netflix, Yeni Türk Dizisini Beren Saat ile Çekecek

Nettflix, Yeni Türk Dizisini Beren Saat ile Çekecek

Netflix Türkiye, The Protector’ın (Hakan: Muhafız) ardından ikinci orijinal Türk dizisini ünlü oyuncu Beren Saat ile çekecek!

Başrolde Çağatay Ulusoy’un olduğu Hakan: Muhafız ile ilk orijinal Türk dizisine imza atan Netflix, resmi Twitter hesabından bir müjde daha paylaştı!

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu olan Netflix, tüm dünyaya servis edeceği yeni Türk dizisi için Beren Saat ile anlaştıklarını duyurdu.

Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda, The Crown, House of Cards, Maniac  ve Las Casa de Papel  gibi platformun ünlü dizilerindeki güçlü kadın karakterler yer alırken, Beren Saat’e “Güçlü kadınların arasına hoş geldin” mesajı verildi.

 

 

Ayrıca paylaşımda, başarılı oyuncunun Türk televizyon tarihinin fenomen dizilerinden Aşk-ı Memnu’da hayat verdiği Bihter Ziyagil’in o meşhur sözüne de esprili bir atıfta bulunuldu: “Gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar” 

Netflix’in ikinci Türk dizisinde başka kimlerin rol alacağı ya da isminin ne olduğu gibi ayrıntılar henüz belli değil. Dahası yayın tarihi hakkında da herhangi bir bilgiye sahip değiliz, ancak yakın zamanda projeye dair ayrıntıların gün yüzüne çıkacağını tahmin ediyoruz.

Son olarak platformun ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız'ın 14 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacağını belirtelim. 

Gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!