Nexus 4'ün Siyah Beyaz Renkli Modeli Görüntülendi

Nexus 4'ün Siyah Beyaz Renkli Modeli Görüntülendi

İçinde bulunan saf en daima en son sürüm Android işletim sisteminin yanı sıra göz alıcı dış tasarımıyla da dikkat çeken Nexus 4’ün beyaz renkli modeli görüntülendi.

Android Police isimli popüler yabancı internet sitesinin elde ettiği fotoğraflara göre ön yüzü aynı fakat arka yüzü beyaz olan bir Nexus 4 ortaya çıktı. Hâlihazırda Google Play’in yurt dışı arayüzünde satışta olan siyah Nexus 4’ün yanına kısa bir süre içinde beyaz modelin de eklenebileceği belirtiliyor.

Tam model adı Nexus 4 E960W olan akıllı telefon LG tarafından üretiliyor. LG ile Google’ın aralarında sağlanan iş birliği kapsamında geliştirilen cihazın siyah modeli oldukça beğenilmiş ve çok sayışa satmıştı. Beyaz modelin sadece arka ve yan kısımlarının beyaz olması, ön yüzünün yine siyah kalması kullanıcıların gözünde nasıl bir izlenim uyandıracak, bekleyip göreceğiz.

Android 4.2 işletim sistemiyle çıkması beklenen beyaz modelin olası Android güncellemelerine ilk sahip olan ürünlerden biri olması bekleniyor. Tam olarak siyah beyaz model diyebileceğimiz bu ürünün donanım konusunda tamamen kardeşine benzemesi bekleniyor.

Wordpress 10 yaşını doldurdu

YORUMLAR