Nexus 6, Suya Dayanıklı Olacak

Nexus 6, Suya Dayanıklı Olacak

Akıllı telefon kulvarında biraz da Google'ın tarafından ilerliyoruz. Bildiğimiz gibi yeni Nexus 6 ile ilgili söylentiler yayılmaya devam ediyor. Bugünkü haberde ise, yeni telefonun yeni özelliği var; suya dayanıklı yeni Nexus 6.

Eğer Nexus 6 almayı düşünüyorsanız ve daha mantıklı sebepler arıyorsanız, bu özellik aradığınız o mantıklı sebeplerden biri olabilir. Yeni Nexus 6, aynı yeni Moto X gibi suya dayanıklı olacak. Tamamen su geçirmez olmasa da, ekrana ya da telefona gerçekleşecek su sıçramaları, bu telefon için pek bir şey ifade etmeyecek.

Şu ana kadar bu bilgi ile ilgili Google'dan resmi bir açıklama gelmedi; fakat Motorola'nın sayfası daha bir detaylı. Sayfadaki bilgiler arasında "Water Resistant", yani "Suya Dayanıklı" sözcükleri yer alıyor. En azından 649 dolar gibi bir fiyata alacağınız Nexus 6, küçük su damlalarıyla hemen bozulmayacak. Dikkate almaya değer.

Google'ın bu konuyla ilgili yeni güncellemeleri yakında yayınlaması bekleniyor. Bakalım Nexus 6, gerçekten Motorola'nın dediği gibi suya dayanıklı olacak mı?

Nexus 6 Resmi Olarak Tanıtıldı

Nexus 6 İçin Yapılan Hız Testi, Devleri Geride Bırakacak

YORUMLAR