Nexus 6 ve Nexus 9, Google'ın Kısa Android Animasyonlarında Göründü

Nexus 6 ve Nexus 9, Google'ın Kısa Android Animasyonlarında Göründü

Nexus 6 ve Nexus 9'un çıkışlarına az bir süre kaldığını hissediyorsanız, Google'ın yapmış olduğu üç yeni animasyon reklamları cihazların çıkışını kutlar biçimde seyrinize sunuluyor.

Google'ın yapmış olduğu Android animasyonları bizlere her türden insanın her modelden telefonu bir araya gelebilmek için kullandığını eğlenceli bir şekilde gösteriyor. Şimdilik üç ayrı bölümden oluşan animasyon reklamların hepsinde aynı mesajı görüyoruz.

Google'ın bu reklam fikri 5.9-inç büyüklüğündeki Nexus 6'nın herkese göre olmadığı fikrine katılıyor. Küçük bir karakterin cebinden devasa Nexus 6'yı çıkarması ve sonrasında ekrana gelen "aynı olmayın, birlikte olun" mesajı da bunu destekler şekilde. Herkesin kendi zevkine göre akıllı telefon çeşitleri, Android'in desteğiyle de bu sayede her türden insanı bir araya getirmiş oluyor.

Nexus 9 tableti ise ikinci animasyonda ufak bir şekilde göze çarpıyor. Diğer reklamlarda akıllı telefon tanıtımı yerine yine verilmeye çalışan genel mesajı görüyoruz.

Google yeni Nexus 6 ve Nexus 9'u yarın, 15 Ekim tarihinde veya 16 Ekim tarihinde piyasaya sürüyor. Siz yeni akıllı telefon modelleri için heyecanlı mısınız?

YORUMLAR