Nice 1 Milyarlara Google Maps!

Nice 1 Milyarlara Google Maps!

Dünyanın en çok gündemde olan şirketlerinden Google yeni bir kutlamayla meşgul. Google'ın haritalar servisini kullanıcıların mobil ortamlarda kullanabilmesi için yaptığı uygulama markette 1 Milyar indirilmeye ulaştı.

Böylelikle yine Google'ın yönetiminde olan mağazada yani Google Play'de kırılan bu rekor, Android uygulamaları arasında da 1 milyar indirilmeye ulaşan seçili uygulamalar arasına girdi. 8 Şubat 2005 yılından bu zaman kadar hizmet veren Google Maps uygulaması marketin sevilen uygulamalarından ve uygulamaya yapılan yorum sayısı oldukça fazla. Oldukça kullanışlı olan bu uygulama gerçekten 1 Milyarlık indirilme sayısını hak ediyor gibi.

Geçtiğimiz haftalarda Gmail'in 1 Milyar rekorunu kırmasının ardından gelen bu başarı Google'ı oldukça sevindirmiş durumda. Yavaş yavaş marketin sahibi marketin rekortmeni durumuna geçiyor. Bu güzel rekorun ardından Google'ın Maps üzerinde bazı değişiklikler yapabileceği ortaya atıldı. Eğer söylenen değişiklikler daha doğrusu güncelleştirmeler yapılırsa muhteşem bir Google Maps karşımızda olabilir.

Henüz Google Maps'i indiren 1 Milyar kişi arasında değilseniz, aşağıdaki bağlantıdan sorunsuz bir şekilde Google Maps'i indirebilirsiniz.

YORUMLAR