Nintendo Wii U Kampanyasını ve 2DS'i Duyurdu

Nintendo Wii U Kampanyasını ve 2DS'i Duyurdu

Nintendo yaptığı açıklama ile Wii U için tatil süresi boyunca geçerli olacak 50 $'lık indirimi açıkladı.

Kampanya ile birlikte 349 $'a satılan Wii U Deluxe Bundle'ın fiyatı 299 $'a düşecek. Kampanyanın başlangıç süresini 20 Eylül olarak belirleyen şirket bu kampanya ile Wii U satışlarında patlama bekliyor. Deluxe Bundle içerisinde Wii U GamePad için şarj kızağı, dokunmatik ekran kontrolörü ve 32 GB'lık bir  sabit disk bulunuyor.

Şirket yaptığı açıklamada Wii U kampanyasının yanısıra popüler oyun konsolu 3DS'in düşük maliyetli ve ekonomik fiyatlı versiyonu 2DS'inde tanıtımını gerçekleştirdi. Gözlüksüz olarka tüm 3DS oyunlarını oynatabilen 2DS, ayrıca eski Nintendo ürünleri için hazırlanmış bütün Ds oyunlarınıda çalıştırabiliyor. 129.99 $'lık fiyatla piyasaya sürüleceği açıklanan yeni ürünün çıkış tarihi 12 Ekim. 3DS'in 169.99 $'lık fiyatı ve 3DS XL'ın 199.99 $'lık fiyatı yanında daha ekonomik olan 2DS oldukça güzel görünüyor. Çocukların ilgisini çekecek olan bu yeni ürün için Nintendo tarafından bir de tanıtım videosu yayınlandı. Yazının alt kısmından bu tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yapılan açıklamalar arasında yeni kampanya ve ürün açıklamaları dışında Wii U ve 3 DS için önümüzdeki süreçte çıkacak oyunların tarihlerini açıkladı. Buna göre Wii U için; Super Mario 3D World 22 Kasım'da, Wii U Party 25 Ekim'de, Donkey Kong Country: Tropical Freeze 6 Aralık'ta ve Wii U Fit ise tatil sezonu içerisinde çıkarılacak. 3DS için ; The Legend of Zelda: A Link Between Worlds ve Mario Party: Island Tour 22 Kasım'da çıkacaktır.

Bakalım Nintendo şirketinin bu açıklama ile hedeflediği Wii U satış artışları ve 2DS'in göreceği ilgi gerçekleşecekmi.

Facebook İzinsiz Kullandığı Kişisel Bilgiler için 20 milyon $ Ödeyecek

YORUMLAR