Nişan Alma Yeteneklerine Güvenenler Buraya, Yeni Sniper Oyunu Kill Shot Bravo Çıktı!

Nişan Alma Yeteneklerine Güvenenler Buraya, Yeni Sniper Oyunu Kill Shot Bravo Çıktı!

Eğer mobil cihazlarınızda FPS türünde kaliteli bir keskin nişancı oyunu oynamak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Big Win Soccer, Big Win Basketball, Big Win Racing ve Rivals at War gibi birbirinden başarılı mobil oyunlarıyla tanıdığımız Hothead Games yeni mobil sniper oyunu Kill Shot Bravo'yu Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için yayınladı. Yüksek kaliteli grafikleriyle dikkat çeken Kill Shot Bravo'da dünya üzerindeki terörle savaşmak üzere özel olarak eğitilmiş bir kahramanın yerine geçiyoruz ve düşman üslerine sızarak bize verilen hedefleri uzun mesafeli keskin nişancı tüfeklerimizi kullanarak avlamaya çalışıyoruz. Maceramız boyunca farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanabileceğimiz gibi araçların üzerinde hareket ederken düşmanlarımızı avlamaya çalışabiliyoruz.

Kill Shot Bravo'da PvP karşılaşmalarına da yer veriliyor. Oyuncular Kill Shot Bravo'nun PvP modunda diğer oyuncuların karşısına çıkarak rakiplerini ilk avlayan oyuncu olmaya çalışabilmekteler. Isı ölçer gibi araçlar bu modda rakiplerimizin yerini tespit etmek için bize yardımcı oluyor.

Kill Shot Bravo'daki yüksek detaylı karakter modellemeleri tatmin edici çevresel grafiklerle ve görsel efektlerle birleşiyor. Ayrıca merminizi ağır çekimde yakından takip eden aksiyon kamerası dramatik görüntüler yakalamanızı mümkün kılmakta. Kill Shot Bravo'yu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

İşte Steam Üzerinde En Çok Oynanan Oyunlar

YORUMLAR