No Man's Sky İçin İlk Büyük Güncelleme Yolda

No Man's Sky İçin İlk Büyük Güncelleme Yolda

No Man's Sky uzun süredir beklenen ilk büyük güncellemesi ile vaat edilen temel yapısına kavuşabilir. "Foundation Update" adı verilen güncelleme, oyunu pazarlanan şekliyle karşımıza çıkaracak yeniliklerin habercisi niteliğini taşıyor. 

No Man's Sky hayranlarına bir iyi bir de kötü haberimiz var. İyi haber, oyunun geliştirici firması Hello Games, No Man's Sky'ın kısa süre içinde ilk büyük güncellemesini alacağını söyledi. Kötü haber ise, Hello Games güncellemenin adının "Foundation Update" olması dışında yama hakkında bilgi vermedi. Oyuncuları yeterince hayal kırıklığına uğratan stüdyo, güncellemenin gelecek için bir temel oluşturacağını ifade etti. 

Hello Games'in yaptığı açıklamadan sonra tek bildiğimiz şey bu oldu. Güncellemenin kısa süre içerisinde bizlere ulaşacağını söyledi, ancak hangi zaman diliminde geleceğini belirtmedi.

Teknik açıdan, bu güncelleme No Man's Sky'ın ilk güncellemesi değil. Ağustos ayında PlayStation 4 ve PC platformuna çıkış yapan oyun, içerisindeki hataların düzeltilmesi için çok sayıda güncelleme aldı. Bu sıkıntılara ek olarak Hello Games, pazarlama safhasında tamamen farklı bir oyun vaat ettikten sonra sahte reklam yapmakla suçlandı. Sizce güncelleme sonrası vaat ettiklerini oyunculara verebilecekler mi?

No Man's Sky'ın Steam'de Ne Kadar Sattığı Belli Oldu

Yapımcısı No Man's Sky Bir Hataydı Dedi mi Demedi mi Tartışması

No Man's Sky, Steam'in En Kötü Oyunları Arasına Girdi

YORUMLAR