No Man's Sky Sizi 18 Kentilyon Gezegene Davet Ediyor

No Man's Sky Sizi 18 Kentilyon Gezegene Davet Ediyor

No Man's Sky, oyun dünyasının son yıllarda gördüğü en ilginç oyunlardan bir tanesi. Bitirmenin imkansız olduğu bu oyun için yayınlanan yeni video ise No Man's Sky'ın haritasını oluşturacak 18 kentilyon gezegen tanıtılıyor. 

Hello Games tarafından geliştirilmeye devam edilen No Man's Sky, Playstation 4 ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Merakla beklenen yapımda oyuncular, devasa bir haritanın rastgele yerinde seyahatlerine başlayacaklar ve evrenin merkezine ulaşmaya çalışacaklar. İçinde yaşadığımız evrenin büyüklüğüne yakın bir harita sunacak oyunda ise 18 ketrilyon gezegen yer alacak ve bu gezegenlerin hepsi birbirinden farklı olacak. 

Sayıyla yazdığımızda 18.000.000.000.000.000.000 gibi bir rakama sirayet eden 18 katrilyon gezegen, doğası ve içinde barındırdığı ekosistemle kendilerine has olacak. Bir tür keşif ve kendini bulma yolcuğu olacak No Man's Sky, 9 Ağustosta Kuzey Amerika, 10 Ağustosta Avrupa ve 12 Ağustosta Birleşik Krallık bölgesi için piyasaya sürülecek. Sony ise yayınladığı yeni videoyla birlikte oyundaki çeşitliliği ve gezgenleri tanıttı. 

No Man's Sky'ın Geliştirme Aşaması Tamamlandı

2016'da Neler Oynayacağız? İşte 2016'da Çıkacak Oyunlar

YORUMLAR