No Man's Sky'ın ''Atlas Rises'' Güncellemesi Yayınlandı

No Man's Sky'ın ''Atlas Rises'' Güncellemesi Yayınlandı

No Man's Sky, İngiliz firma Hello Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yılın yaz aylarında piyasaya çıkan bir macera oyunuydu. Aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen geliştirici firma oyuna önemli güncellemeler sunmaya devam ediyor. 

Açık dünya olarak geliştirilen No Man's Sky'a aslında bir uzay keşif oyunu da diyebiliriz. Çünkü oyuncular kendi uzay gemilerini geliştirip çok çeşitli gezegenlere yolculuklar yapabiliyorlar. Oyunda yeni gizemli bir ırkın oluşumunu konu alan Atlas Rises adlı bu yeni güncelleme saysinde de bu eğlenceli macera-keşif oyununa 30 saat uzunluğunda bir içerik eklenmiş oluyor. Bu içeriğin büyük kısmı yeni bir ilerlemeli görev sisteminden oluşuyor.

Güncellemede öne çıkan yeniliklerden bir diğeri 16 oyuncuya kadar destek verilen multiplayer sistemi oluyor. Yani oyuncular artık arkadaşlarıyla haberleşerek oyundaki evreni beraber keşife çıkabiliyorlar. Güncellemede ayrıca harita oluşturma ve düzenleme, ticaret konusunda iyileştirmeler gibi geliştirmeler de yapılmış. Bu güncelleme ile ilgili daha detaylı bilgilere buradan resmi sayfasına giderek ulaşabilirsiniz.

No Man's Sky'a 2.000 Dolar Veren Oyuncu Hiç Mutlu Değil

Yapımcısı No Man's Sky Bir Hataydı Dedi mi Demedi mi Tartışması

YORUMLAR