Nokia 6, Hindistan'da Rekor Satış Gerçekleştirdi

Nokia 6, Hindistan'da Rekor Satış Gerçekleştirdi

HMD Global tarafından devir alındıktan sonra pek çok akıllı telefon çıkaran Nokia, Nokia 6 ile büyük bir başarıya imza attı. Amazon'un Hindistan merkezi üzerinden satılan Nokia 6, yoğun ilgi sayesinde bir dakika içinde tükendi.

Aynı durumu daha önce Çin'de yaşayan şirketin, Asya kıtasında da Nokia markasını tekrardan canlandırdığını görebiliyoruz. İlk olarak Asya kıtasında satış yapmayı düşünen ve zamanla diğer ülkelere de gelmek isteyen Nokia, gerçekten çok başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Amazon Hindistan'da 1 milyondan fazla ön sipariş alan şirket, bu sayıyı görünce şaşırdığını dile getirmişti. Ancak ön sipariş verenlerin çoğu sözünde durdu ve HMD Global, Nokia 6'yı satışa çıkardığı anda stoklar tükendi. Flaş satışta kaç tane cihaz bulunduğuna dair henüz net bir bilgi yok. 

Ayrıca Hindistan’daki ikinci satış dalgası, 30 Ağustos’ta başlayacak. Bundan bir hafta sonra gerçekleşecek olan satışta da dakikalar içerisinde tükeneceği düşünülen Nokia 6, fiyat performans nedeniyle bu kadar büyük bir ilgiye maruz kalıyor diye düşünülüyor.

HMD Global, Nokia 6 Satışları Karşısında Küçük Dilini Yuttu!

Nokia 8 Resmen Tanıtıldı! İşte Özellikleri

YORUMLAR