Nokia, MWC 2016'da Çok Büyük Bir Şey Tanıtacak!

Nokia, MWC 2016'da Çok Büyük Bir Şey Tanıtacak!

Adından son günlerce bolca bahsettiğimiz Finli dev üretici Nokia, MWC 2016'da "daha önce görmediğimiz çok büyük bir şey" ile karşımıza çıkacakmış.

Bir zamanların efsane telefon üreticisi Nokia, MWC 2016'da herkesi şaşırtacak bir şey ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gizemli bir video paylaşan Nokia, bu zamana kadar görebileceğiniz en büyük şey sloganıyla akıllarda soru işareti bıraktı. Nokia buna benzer bir videoyu geçtiğimiz haftalarda da yayınlamıştı ve tüm gözler Nokia cephesine çevrilmişti. Uzun bir duraklama dönemi yaşayan dev üreticinin MWC 2016'da şov yapması bekleniyor. Anlaşılan o ki Nokia, sektörden uzak kaldığı yılların acısını çıkarmaya geliyor.

Nokia'nın ortaya attığı bu video ile şimdiden pek çok teori ortaya atılmış durumda. Bazı teorilere göre Nokia'nın 5G teknolojisi üzerine bir ürün tanıtacağı söylenirken, bazı teorilere göre de drone ve İHA'lar üzerine bir ürün olabileceği söyleniyor. Yarın ortaya çıkacak bu "büyük bir şey" bahsedilen kadar iddialı mı hep beraber göreceğiz. Güçlü kameraları ve sağlamlığı ile efsane haline gelmiş Nokia'nın bu etkinlikte birkaç telefonunu da tanıtması bekleniyor. Tabi büyük bir şey tüm standı kaplamazsa.

Şu an tahminler havada uçuşuyor ve bizde sizler gibi merak içerisindeyiz. 21 Şubat'ta Nokia'nın bahsettiği büyük bir şeyi hep beraber göreceğiz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beklenen An Geldi: Nokia'nın Yeni Telefonu Gün Yüzüne Çıktı

Nokia'nın Yeni Akıllı Telefonunun Sinyalleri Verildi

YORUMLAR