Nokia Z Launcher Güncellendi, İşte Yeni Özellikleri

Nokia Z Launcher Güncellendi, İşte Yeni Özellikleri

Sevilen ve sık kullanılan Android ön yükleme uygulamalarından Nokia Z Launcher güncellenerek 1.2 sürümüne geçti. Z Launcher’ın yeni özelliklerini seveceksiniz.

Finlandiyalı Nokia, Android üzerindeki ön yükleyici uygulaması Z Launcher‘ın 1.2 sürümünü yayınladı. Z Launcher Android kullanıcılara telefonlarını daha da sevdirecek özelliklerle güncellendi. Zlauncher’a artık Türkiye’den de ulaşmak mümkün.

Z Launcher artık ana ekranda bazı widgetları destekliyor. Ana ekranı sola doğru sürükleyip gelen ekrana uzun süre parmağınızı basılı tutarsanız, gelecek olan menüden ana sayfanıza eklemek istediğiniz widgetları seçebiliyorsunuz. Eklediğiniz widgetların boyutlarını da ayarlamanıza olanak tanıyan yeni sürüm, ana ekranda daha farklı bir Z Launcher tecrübesi sunuyor.

Sadece bir tek ekran desteği veren Z Launcher ana ekrandan uygulama kullanmak isteyen Android kullanıcılarını memnun edecek. Ama sayfalarca uygulamayı ekranlara sığdırmak isteyenlerin pek işine yarayacağını sanmıyorum. Ancak Z Launcher’ın hedefi de batarya kullanımında ekonomi yapabilmek ve olabildiğince az uygulamayı ana ekrana taşımak.

Z Launcher hala Beta aşamasında bir uygulama olsa da telefonu zorlamayan sade uygulamalar peşinde olan kullanıcıların ilgisini çekebilir.

LG G3 üzerinde denene ZLauncher videosuna bir göz atalım.

                                                                                          

Nokia Telefon Üreteceğine Dair İddiaları Yalanladı

Android Wear Mini Launcher ile Tüm Uygulamalar Tek Bir Yerde

Swift Launcher ile Windows Phone Bildirimlerinize Yeni Kısa Yollar Atayabiliyorsunuz

YORUMLAR