Nokia'dan Bluetooth ve NFC Destekli Stereo Kulaklık: BH-121

Nokia'dan Bluetooth ve NFC Destekli Stereo Kulaklık: BH-121

Üst segmente hitap eden Lumia akıllı telefon ve tablet modelleriyle gündemdeki yerini koruyan Nokia, bir yandan da farklı renkleriyle ilgi çeken akıllı telefonları için aksesuar üretmeye devam ediyor. Nokia'nın Stereo ses veren yeni Bluetooth kulaklığı Nokia BH-121'in detayları haberimizde.

Nokia'nın cyan, kırmızı, sarı ve siyah renk seçenekleri ile gelen yeni Bluetooth kulaklığı BH-121, hem müzik dinlemek hem de eller serbest arama yapmak için tasarlanmış. 39mm boyunda, 12mm kalınlığında olan kulaklığın ağırlığı 15.7 gr. Standart 3.5mm ses çıkışına sahip kulaklıkta şarj için kullanılan USB port bulunuyor. Akıllı telefonlarla Bluetooth aracılığıyla eşleşen kulalıklık, NFC teknolojisini de destekliyor. Bu da size NFC uyumlu akıllı Lumia telefon ve tabletinizi BH-121 ile çok kolay bir şekilde eşleştirme imkanı tanıyor.

Nokia'nın 110mAH'lik bataryalı yeni Bluetooth kulalıklığı, maksimum 6 saat konuşma, 6 saat müzik dinleme ve 7 saat bekleme süresi sunuyor. Yeniden şarj edilebilir Li-Ion bataryanın çıkarılamadığını belirtelim. Kulalıklığın öne çıkan özelliklerinden birisi de batarya seviyesini, bluetooth durumunu ve şarj durumunu gösteren bir LED göstergenin bulunması.

Nokia Lumia 1520 akıllı telefon ve Nokia Lumia 2520 tablet ile kullanılması önerilen BH-121 Stereo kulaklığın fiyatı 39 euro.

ASUS Padfone Mini 11 Aralık'ta Tanıtılacak

YORUMLAR