Nokia'nın Yeni Amiral Gemisi Lumia 909 Sızdırıldı

Nokia'nın Yeni Amiral Gemisi Lumia 909 Sızdırıldı

Nokia'nın Windows Phone işletim sistemi ile birlikte güzel bir ivme yakaladığı ve akıllı telefonlar dünyasına güzel bir giriş yaptığı kesin. Her ne kadar satışlar henüz şirketin istediği düzeyi yakalamamış olsa da en azından yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi için bir motivasyon oluşturacak seviyede. Bu beklenen ürünlerde bir tanesi de şimdilik Lumia 909 olacağı tahmin edilen cihaz ve yedi gün sonra Nokia'nın basın toplantısında ortaya çıkması bekleniyor.

Evleaks tarafından sızdırılan resimler ise internete düşmesinin hemen ardından binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Lumia 909'a ait olduğu iddia edilen bu fotoğraflarda 41 megapiksel kapasitedeki Nokia 808 PureView lenslerin kullanıldığı dikkat çekenler arasında. Şimdilik diğer teknik özellikler hakkında bir bilgimiz olmasa da, en azından cihazın kamerasının çok yüksek kalitede olacağını görebiliyoruz.

Nokia'nın Lumia serisinin BlackBerry 10'dan çok daha fazla sattığı dikkate alındığında yeni cihazlarıyla ortaya çıkacak bir Nokia'nın pazar payını daha da arttıracağına hiç şüphe yok. Aşağıda sızdırılan cihazın ön ve arka çekimlerini görebilirsiniz.

iPhone 5 şikayetleri Galaxy S4'ten daha fazla

YORUMLAR