Nokia'nın Yeni Klasiği Nokia 515, Eylül'de Geliyor

Nokia'nın Yeni Klasiği Nokia 515, Eylül'de Geliyor

Üst seviye Lumia modelleri ile kullanıcıların yeniden beğenisini kazanmaya çalışan Nokia, S40 işletim sistemi desteğini kesmiyor. Gorilla Glass 2 ekrana sahip alüminyum kasalı Nokia 515, klasik ve şıklığı bir araya getiriyor.

Güçlü donanımlara sahip Lumia modellerini tüketicilerle buluşturarak yeniden canlanmaya başlayan Nokia, S40 işletim sistemini unutmuyor. S40 işletim sistemi üzerinde çalışan yeni Nokia 515, modern ve şık tasarımının yanı sıra alüminyum kasası ve Gorilla Glass 2 ile korunan ekranı ile dikkat çekiyor. Beyaz ve siyah renkleri ile satışa sunulacak Nokia 515’in tek ve çift SIM kartlı olmak üzere iki modeli bulunuyor. 11 mm kalınlığındaki Nokia 515, LED flashlı, resim yakalama, düzenleme, paylaşma özellikli 5 megapiksel kameraya sahip.

Facebook, Twitter ve Nimbuzz gibi popüler uygulamalar önyüklü olarak geleecek. Micro SIM kart ile çalışan Nokia 515’in tek SIM kartlı sürümü 38 güne kadar bekleme süresi sunuyor. 3.5G HSDPA bağlantının yanı sıra HD ses özelliği bulunan yeni Nokia, Eylül ayından itibaren 149 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Her Office 365 Kullanıcısına 25 GB Depolama Alanı Verilecek

YORUMLAR