Note 4 Alana 50GB Dropbox Bedava

Note 4 Alana 50GB Dropbox Bedava

Samsung ve Dropbox işbirliği Galaxy Note 4 alacaklara yarayacak. Yeni amiral gemisinin pazarlaması için yatırım yapmaya başlayan Samsung, alıcıyı depolama alanıyla avlamaya çalışacak.

Samsung Ekim ayında hem Galaxy Note 4 hem de Galaxy Note Edge'in çıkacağını henüz duyurmuştu ki, bu sabah Samsung severleri ilgilendiren bir haber geldi. Bulut depolama hizmeti Dropbox ile anlaşan Samsung'un, Eylül sonundan itibaren Galaxy Note 4 almayı tercih edenlerin  2 yıl boyunca 50GB depolama alanını ücretsiz kullanabileceği duyruldu. Ayrıca habere göre Dropbox tüm Samsung telefonlarda yüklü gelen ana uygulamalar arasında yer alacak.

Bu arada belirtmeden geçmeyelim; bu kampanya sadece Dropbox'a yeni katılacak kullanıcıları kapsıyor, zaten kullandığınız hesabınıza tanımlı bedava depolama alanınız varsa telefon almanız ne yazık ki bu 50GB bedava alana erişmenizi sağlamıyor.

Daha önce HTC One X alanlar için yine 2 yıl boyunca 25GB depolama alanı veren Dropbox, markaların kolaylıkla tercih edeceği bir pazarlama aracı olarak uyumlu bir politika izliyor. Bu aralar bulut teknolojisinden korkulmasına sebep olan iCloud sızıntısı iddialarını umuyoruz geride bırakır, Dropbox gibi donanım bağımlılığını ortadan kaldıran araçları daha yaygın kullanırız.

HTC Desire 820 Sınıfında Bir İlk Olacak

Sony Xperia Z3 Resmi Olarak Tanıtıldı

YORUMLAR