Nova Launcher Güncellendi

Nova Launcher Güncellendi

Android telefon ve tablet sahiplerinin daha iyi, rahat ve pratik bir kullanım deneyimi yaşayabilmesi için hazırlanan kişiselleştirilebilir launcher uygulamalarından bir tanesi olan Nova Launcher'a yeni özellikler eklenerek güncellendi.

Telefon ve tabletlerimizin başlangıç sayfalarını düzenleyebilmemize ve bu sayede kendi ihtiyaçlarımıza göre bir ana ekran oluşturmamıza yarayan uygulama Dünya üzerindeki en popüler ve kişiselleştirilebilir launcher uygulamaları arasında yer alıyor. Pek çok kullanıcıya sahip olan uygulama son güncellemesi ile birlikte daha iyi, hızlı ve güzel hale geldi diyebilirim. Yeni animasyonlar ile birlikte uygulamalar arasında daha hızlı arama yapabilme özelliği Nova Launcher uygulamasını olduğundan daha iyi hale getirdi. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcı sayısı da elbette artacaktır.

Yapılan güncellemeler dışında şu an beta kullanıcıları için aktif olan bazı kişiselleştirme özellikleri de 3.1 versiyonu ile birlikte uygulamaya eklenecektir. Ayrıca yeni özellikler dışında uygulama içerisinde bulunna çok ufak problemler de onarıldı ve iyileştirildi. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

Ayın En İyi Android Uygulamaları - Ağustos 2014

YORUMLAR