NTV Spor’un Kapanacağı Tarih Kesinleşti

NTV Spor

Son yıllarda sık sık kapanacağı iddialarıyla gündeme gelen NTV Spor, bu kez gerçekten kapanacak gibi görünüyor. Discovery Grubu tarafından satın alınan NTV Spor’un hangi gün kapanacağı, saatiyle birlikte açıklandı.

NTV Spor’un, 17 Mart Cumartesi günü saat 22:30’da kapatılacağı duyuruldu. Discovery Networks tarafından yapılan açıklamada, NTV Spor'un yerini DMAX isimli bir kanalın alacağı ve bu kanalın Discovery'nin Türkiye pazarında TLC’den sonra şifresiz yayın yapan ikinci kanalı olacağı açıklandı.

Discovery Networks Türkiye Başkanı ve Genel Müdürü Lydia Fairfax “DMAX kanalını Türkiye pazarına tanıtmaktan ve kanal portföyümüzü daha da genişletip çeşitlendirmekten ötürü oldukça heyecanlıyız. DMAX zorlu mesleklerden, spor ve arabalara ve en iyi senaryolu içerikleri izleyicilere sunarken aynı zamanda onları eğlendirecek, aydınlatacak ve onlara ilham verecek. İzleyiciler kanalı izlerken çok keyif alacak” dedi.

DMAX’ın, daha çok erkeklere yönelik yaşam tarzı ve eğlence içerikli olarak ücretsiz bir şekilde yayın yapacağı belirtiliyor.

YORUMLAR