Nvidia, Eski Bilgisayarlarınızı Coşturacak Bir Paket Hazırlıyor

Nvidia, Eski Bilgisayarlarınızı Coşturacak Bir Paket Hazırlıyor

Eğer yeni oyunları oynayamamaktan şikayetçiyseniz ve bilgisayarınıza donanım yükseltmeyi yapmayı planlıyorsanız Nvidia tam da sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir çözüm üretmiş olabilir. GTX 1000 serisi ekran kartlarıyla hem orta segment, hem de üst segmentte yüksek başarı yakalayan firma, Nvidia PC Gaming Revival Kit adını verdiği ve Türkçe'ye PC Oyunculuğu Canlandırma Paketi olarak çevrilebilecek ilginç donanım yükseltme çözümünü satışa sunmaya hazırlanıyor. İlk olarak İspanyolca konuşulan ülkelerde tanıtılan bu paketin amacı ise yıllanmış bilgisayarlarınızın güncel oyunları akıcı bir şekilde çalıştırmasını mümkün kılmak. Paketin içeriğinde toplamda 5 ürün bulunuyor:

Bu parçalardan en önemlisi MSI GeForce GTX 1060 3GB OC Twin Frozr ekran kartı. Fiyat/performans anlamında bir hayli başarılı olan GTX 1060 model ekran kartı AAA kaliteli oyunlarda 60 FPS ve üzerini yakalayabilmenizi mümkün kılabiliyor. GTX 1060 3G, 5-6 yıllık eski bir bilgisayar için düşünülebilecek en doğru ekran kartı yükseltme seçeneklerinden bir tanesi.

Pakette yer alan bir diğer önemli ürün ise Corsair Force Series LE 240 SSD. Bu depolama birimi oyun performansından ziyade işletim sistemi açılış, kapanış ve oyun yükleme sürelerini kısaltmak, dosya transferlerini hızlandırmak gibi konularda etkili oluyor. Dakikalarca açılmayan eski bilgisayarınızı bu parça ile çok daha seri bir şekilde çalışır hale getirebilmektesiniz.

Eski bilgisayarınızın güç ihtiyacını karşılamak üzere pakete Corsair CX450M model bir güç kaynağı eklenmiş. Bu güç kaynağı 80 plus sertifikasına sahip. Ekran kartınızın güç ihtiyacını karşılayabilecek bu güç kaynağı seçimi aklınızda oluşacak "Güç kaynağım sistemimin güç ihtiyacını karşılayabilecek mi?" sorularını kaygılarını da ortadan kaldırıyor.

Oyun performansını artırmak için donanım yükseltmesi yaptığınız bilgisayarınızda oynayabilmeniz üzere pakette Gears of War 4 oyun kodu yer alıyor. Bunun yanısıra paketle birlikte özel bir Nvidia tişörtüne de sahip oluyorsunuz.

Nvidia'nın bütün bu ürünleri bir pakete toplaması pakette indirim olacağı anlamına gelmiyor. Paketin yurt dışı satış fiyatı 399 €. Pakette yer alan parçaları (tişört hariç) teker teker satın alsanız yurt dışında yine aynı seviyede bir ücret ödüyorsunuz. Bu anlamda paketin tek avantajı uyumlu parçaların bir arada sunulması ve tişörtün hediye edilmesi.

Nvidia GeForce GTX 1060 Mini İncelemesi

Nvidia, GTX 1080 Ti ve Club GeForce Elite Ödül Sistemini Onayladı

Eski Bilgisayarınızı Çöpe Atmayın, Bu Yöntemlerle Değerlendirin

YORUMLAR