Nvidia GeForce GTX Titan X: Krala Selam Durun

Nvidia GeForce GTX Titan X: Krala Selam Durun

Nvidia ilk görüşte insanı nasıl etkileyeceğini iyi biliyor. Şimdiye kadar üretilmiş dünyanın en güçlü grafik kartı ile tanışın. İşte Nvidia GeForce GTX Titan X özellikleri.Nvidia GeForce GTX Titan X sessiz sedasız sade bir basın toplantısıyla tanıttı. Bu tanıtımda abartılı hiçbir etkinlik yapılmadı. Çünkü Nvidia GeForce GTX Titan X kendi başına bir olaydı.

Bin dolarlık fiyatıyla şu anda piyasada olan tüm kartların önüne geçen hatta birkaç tur bindiren özellikleri var Nvidia GeForce GTX Titan X’in. Ancak birkaç ekran kartıyla yapabileceğiniz her şeyin 10 mislini bu canavardan hiç sıkıntı çekmeden alıyorsunuz.

Nvidia GeForce GTX Titan X, 3072 CUDA çekirdekleriyle geldi ve 12 GB RAM ile zirveye oturdu. 7Gbps aktarım hızına ve 336.5 GB/saniye hafıza bandına sahip olan Nvidia GeForce GTX Titan X, işlemci gücü ise 512-bit’ten daha yüksek bir aktarım gücüne sahip.  HDMI 2.0 port, ve çiftli DVI çıkışları üzerinde barındıran Nvidia GeForce GTX Titan X’in üzerinde 192 Gigatex/saniye işlem yapabilme gücüne sahip ve tüm kart üzerinde 8 milyar transistör bulunuyor.

En az 600 Watt’lik bir güç kaynağına ihtiyaç duyan Nvidia GeForce GTX Titan X kendisi 250 Watt enerji tüketiyor. Isınma noktası ise 91 dereceye kadar aşırtılmış. 

Bang & Olufsen Hoparlörler Düşündüğünüz Müziği Çalabiliyor

Cenevre Otomobil Fuarında Bu Arabalar Baş Döndürdü

PC Satışlarında Düşüş Yaşanıyor, PC'yi Terk mi Ediyoruz?

YORUMLAR