Nvidia Shield için Android 5.1 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

Nvidia Shield için Android 5.1 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

NVIDIA’nın oyun ve performans odaklı tableti NVIDIA Shield için Android 5.1 Lollipop güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Wi-Fi ve LTE modelleri için yayınlanan güncelleme pek çok hata düzeltmesi ve iyileştirme içeriyor.

Saf Android arayüzü sayesinde, diğer markalar gibi güncelleme problemi yaşamayan Nvidia Shield, güncellemeleri en hızlı almasıyla bilinen Nexus modellerinden Nexus 9’dan bile önce almaya başladı. Ekran ve kamera konusunda önemli iyleştirmelerin yapıldığı söylenen Android 5.1 güncellemesi HD ses kalitesiyle arama yapma özelliğini LTE modellerine getiriyor. Ayrıca, Android 5.0 sürümünde yaşanan RAM ve pil gibi sorunlar da bu güncellemeyle birlikte tarihe karışıyor. Bunun yanında yeni güncelleme, Android Work sistemi için uygun güvenlik seviyesine geldiği de ifade ediliyor.

Nvidia Shield kullanıcılarının, çeşitli hatalar ve güvenlik için yeni güncellemeyi yüklemelerini tavsiye ediyorum. Nvidia Shied yazılımını da 3.0 sürümüne yükselten güncellemeyi cihazınızın Ayarlar bölümündeki Yazılım Güncelleştirme bölümünden kontrol edip, yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge'in Kafasına Sıktılar!

LG G4 Note Geliyor ve Samsung Galaxy Note 5'e Rakip Oluyor: İşte Özellikleri

YORUMLAR