'O' Filminin Yeni Sanal Gerçeklik Fragmanı Dünyanızı Kabusa Çeviriyor

'O' Filminin Yeni Sanal Gerçeklik Fragmanı Dünyanızı Kabusa Çeviriyor

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry'yi diğer bilindik kasabalardan farklı kılan tek şey, kanalizasyon mazgallarını mesken tutmuş, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren Pennywise isimli bir palyaçonun saçtığı dehşetten başka bir şey değildir.

Stephen King'in yıllar önce TV dizisi olarak uyarlanan "O" isimli romanının yeni çevrimi, şimdiden yüreklere dehşet saçmaya başladı bile. Ünlü yazar King'in en karanlık hikâyesi olarak da tanınan "O" filminin son fragmanı, YouTube üzerinden sanal gerçeklik teknolojisi ile harmanlanarak yayınlandı. İşte şimdi, gerçekten dehşeti iliklerinize kadar hissedebiliyorsunuz.

Film aynı kitapta olduğu gibi, Derry'de yaşayan Bill Denbrough'un kardeşi George'un yağmurlu bir havada sokakta kayık yüzdürürken, oyuncağını bir kanalizasyon mazgalına düşürmesiyle başlıyor. Bu noktadan itibaren Pennywise'ın dehşetini tecrübe etmeye başlıyoruz. "O" 1700'lü yıllardan beri dünyada gezinen ve insanları öldüren, her 27 yılda bir uyanan bir yaratık ve "O", bu fragmanda hafızalarımıza dehşetle kazınıyor.

Yukarıda yayınlanan son sanal gerçeklik soslu tanıtımından sonra, filmin vizyonda gösterilen fragmanına da buradan göz atabilirsiniz. Film ülkemizde vizyona 15 Eylül 2017'de girecek.

Örümcek Adamın Kötüsü Venom, Kendi Filmiyle Vizyona Giriyor

The Dark Tower İçin İlk Fragman Yayınlandı

YORUMLAR