Oculus Rift 2015 Yılına Yetişmiyor

Oculus Rift 2015 Yılına Yetişmiyor

Bu yıl tüketiciyle buluşturulmaya çalışılan Oculus Rift sanal gerçeklik gözlüğü bazı nedenlerden dolayı yetişemeyebilir. IGN'de yapılan bir sohbette sebepleri de açıklandı.Oculus'un kurucu ortaklarında Palmer Luckey, 'Ters giden bir şey yok ancak bu seneye yetiştirmemiz sanki mümkün olamayacak' gibi her ucu açık bir laf etti. Bu konuşmadan bir ok soru çıkıyor elbette. Madem ters giden bir şey yok proje neden erteleniyor ya da gecikiyor sorusu da en önemlisi.

Palmer Luckey test aşamasının biraz daha özenli farklı platformlara taşınması gerektiğini, çıkacak ürünün her hangi bir kusurunun olmamasını istediklerini belirtti. Her şeyin son derece planlı ve programlı gittiğini şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadıklarını da anlatan Luckey, 'Aksiliklerle karşılaşmıyoruz, her şey son derece mükemmel gidiyor ancak titiz ve dikkatli olmak zorundayız. BU titizlik piyasaya ilk kez çıkacak bir ürün için hayati önem taşıyor' dedi.

Oculus kurucusu bu titiz davranışlarından dolayı sanal gözlük setinin üretiminde farklı bir yol haritası çizdiklerini de sözlerine ekledi. Kısaca Palmer Luckey bir şekilde de olsa 'Bu sene Oculus Rift yok' dedi

Oculus Rift İle Tanışın

Oculus Rift Geliştirici Kiti 2 Fotoğrafları

Samsung Galaxy VR Fotoğrafları

YORUMLAR