Ödüllü iOS Oyunu Infinity Blade Ücretsiz Oldu!

Ödüllü iOS Oyunu Infinity Blade Ücretsiz Oldu!

Apple uygulama marketinde yer alan en iyi iOS oyunlarından biri olan Infinity Blade ücretsiz indirilebilir hale geldi! Başta Apple Tasarım Ödülü olmak üzere çok sayıda en iyi uygulama ve yılın en iyi oyunu gibi ödüllere sahip olan Infinity Blade iOS cihazlar için tam anlamıyla görsel şölen sunan bir oyun. Devil May Cry gibi birçok üst kalite bilgisayar oyununun arkasındaki teknoloji olan Unreal Engine 3 grafik motorunu kullanan Infinity Blade hack and slash ve RPG öğelerini çok güzel bir şekilde birleştiriyor. Oyunda devasa canavarlarla yüzleşerek kılıç, kalkan ve büyülerimizle bu canavarlara meydan okuyoruz. Birçok farklı silah, kalkan ve zırh seçeneği ise keşfedilmek üzere oyunda bizleri beklemekte. Dövüşler sonucu seviye atlayarak karakterimizi geliştirme oyunun önemli bir parçası halinde.

Şatolar, yıkık kaleler ve kuleler gibi RPG oyunlarının havasını yansıtan  farklı mekanlar oyunun grafik motoru sayesinde çok güzel bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu 3 boyutlu alanlarda yeni silahlar, büyülü eşyalar ve hazineler keşfetmek oyunun atmosferini kuvvetlendirmekte. Oyunun karışık olmayan kontrolleri sayesinde canavarlar ile efsanevi savaşlara akıcı bir şekilde katılabiliyoruz.

Infinity Blade ile ilgili detaylara, ekran görüntülerine, ve oyunun hikayesine yakından göz atmak ve oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

Injustice: Gods Among Us Android Versiyonu Çıktı!

YORUMLAR