Ödüllü Türk Oyunu Android'e Ücretsiz Olarak Çıktı

Ödüllü Türk Oyunu Android'e Ücretsiz Olarak Çıktı

Yerli oyun stüdyosu gamebra.in tarafından geliştirilen ve onlarca ödül alan hocus. bugüne itibariyle Android platformunda da oynanabilir oldu. Oyuncular Google Play üzerinden oyunu ücretsiz olarak edinebilecekler.

Minimal perspektif illüzyon oyunu olan hocus. daha önce de bizlere "reddemeyeceğimiz bulmaca oyunları" yapan Yunus Ayyıldız tarafından önce iOS platformu için çıkarılmıştı. Oyun App Store üzerinden yayınlanmasının ardından en popülerler arasına girmiş ve çıktığı yılın sonunda en iyi mobil oyun ödülü de almayı başarmıştı. Yerli ve yabancı birçok ödüle layık görülen bu yapım, iOS'tan sonra Steam için de yayınlanmıştı.

Bugün yapımcısının Facebook adresleri üzerinden yapılan açıklama ile oyunun Google Play üzerine yayınlandığı açıklandı. Daha önce yayınlandığı platformlarda cuzi miktarlara satın alınabilen oyun, bu sefer bir sürpriz yaparak, ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. Kaliteli bir bulmaca oyunu oynamak isteyenler, hemen aşağıdaki indirme butonundan oyunu telefonlarına indirebilecekleri gibi daha hocus'un oynanışına dair ayrıntılı bilgileri de tanıtım videosunda görebilirler.

Playstation ve Xbox'a Çıkan İlk Türk Oyunu Bard's Gold'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Türk Yapımı RPG Oyunu Overfall Steam Üzerinde Yayınlandı!

YORUMLAR