Office for Android Önizleme Hazır, Deneyebilirsiniz

Office for Android Önizleme Hazır, Deneyebilirsiniz

Android cihazlarınızda Word, Excel veya Power Point dokümanları düzenlemek ve kullanmak istiyorsanız, Office Preview for Android sürümü hazır. 

Bir ön izleme ve deneme olarak değerlendirmemiz üzere, küçük ekranlar için optimize edilen Office uygulamaları One Drive, Share Point, Dropbox, Google Drive ile doğrudan bağlantı kurabiliyorlar. Böylelikle tüm masaüstü performansımızı Android cihazlara da taşımış oluyorlar.

Office for Android’in önizleme sürümünü denemek için Google+’da aynı isimli gruba dahil olmanız gerekiyor. Bu linki tıklayarak bu gruba ulaşabilirsiniz.

Buradan ulaşacağınız linkleri tıklayarak uygulamaları edinebiliyorsunuz. Yalnız bazı linklerin henüz Microsoft tarafından onaylanmamış olması söz konusu olabilir. Gün içinde linklerin hepsinin çalışacağını da hatırlatmak isteriz.

Office for Android önizleme sürümleri, yükleyebilenler tarafından oldukça beğenildiler. Avrupa’da kullanıcıların geri dönüşleri oldukça olumlu görünüyor. Tüm Office özelliklerini bir araya getirebilen bu ön izlemeyle birlikte Microsoft, Android üzerinde önemli uygulamaları düzenli bir şekilde destekleyeceğinin de sinyalini vermiş oluyor. 

Microsoft Office 2016 Nasıl Kurulur?

Microsoft Office Uygulamaları 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

YORUMLAR