Office Home 2013’ü Sadece $9,00’a Edinebilirsiniz

Office Home 2013’ü Sadece $9,00’a Edinebilirsiniz

Şirket çalışanlarının ofis yazılımına evde kullanım sırasında çok ucuza erişim imkânı sunan Microsoft Office 2013, Home Use Program’a eklendi.  

Uygun bir iş e-posta adresi ile ve işvereninizden alacağınız bir kod ile Office 2013 Professional Plus’ın bir kopyasına $9.00 gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Fakat bunun için öncelikle;  işveren, Yazılım Güvencesi aracılığıyla HUP etkinleştirmesi yapmak zorundadır. Eğer bir Windows kullanıcısı değilseniz, Mac için Office 2011’i de indirebilirsiniz.

Doğal olarak, Office 2013’ün fiyatı bölgelere göre farklılık göstermekte. Örneğin İngiltere’de £8.95 iken Avustralya’da AU$15. Bununla birlikte hala bir standart perakende kopyasını satın almaktan daha ucuza geliyor.  En temel bireysel kullanıcı Office paketinin maliyeti $139 ve bu paket Home Use Program yoluyla aldığınız tam Professional Plus sürümünün içerdiği tüm programları bulundurmuyor. 

Professional Plus’ı edindiğinizde Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath ve Lync programların tümünü edinmiş oluyorsunuz.

Professional Plus’ı kullanabilmek için işvereninizle uygun HUP program kodunu aldığınızın kontrolünü yaptığınızdan emin olun. Türkiye’de de satışa sunulmuş olan bu program, katılımcı şirket çalışanı olmanızı ve geçerli bir eposta adresi vermenizi gerektirir.

AMD Eski Yöneticilerini Hırsızlıkla Suçluyor

YORUMLAR