Öğrenciler Artık Office 365'i Daha Kolay Edinebilecek

Öğrenciler Artık Office 365'i Daha Kolay Edinebilecek

Microsoft öğrencilere Office 365 hizmetini daha avantajlı ulaştırmak için başlattığı Student Advantage programını güncelledi. Hizmete erişmek artık daha zahmetsiz.

Office 365'in en güncel sürümünü öğrencilere ulaştırmayı amaçlayan Student Advantage programı bir yıl önce duyrulmuş ve eğitim çevrelerinde oldukça ilgi görmüştü. Ancak program biraz uğraştırıcıydı. Öğrenciler faydalanabilmek için okumakta oldukları kurumun bilgi işlem birimine giderek başvuruyor, birim öğrenciler için istekte bulunuyordu ve süreç uzuyordu.

Bu durum programın çektiği ilgiyi gölgeliyordu ki, program kapsamına alınan 35 bin kurumu ilgilendiren bir güncelleme duyruldu. Öğrenciler ve okul personeli artık okul tarafından sağlanan geçerli okul e-posta adreslerini aktivasyon için kullanarak işlerini kendi başlarına halladebilecekler. Öğrenciler için alt yaş sınırı 13 olarak belirlenmiş. Bir kez kayıt yaptırdığınızda okulla ilişkinizi kesene kadar en güncel Office 365 servislerine yani Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access ve Publisher hizmetlerine ücretsiz erişebileceksiniz.

Hizmet şimdilik ABD sınırları içinde geçerli ancak Microsoft bu yıl ilerleyen aylarda dünya çapına yayılacağını duyurdu. Mezuniyetinizden önce faydalanabilmenizi umuyoruz.

Google Play Oyun İçi Satın Alma Fiyatlarını Listeleyecek

Yandex Browser'ın Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe Versiyonları Yenilendi!

iPhone 6'nın Şarjı Çabuk Bitiyor!

YORUMLAR