Ohm Hoparlörden Siz Müzik Dinleyin, O Kablosuz Şarj Olsun

Ohm Hoparlörden Siz Müzik Dinleyin, O Kablosuz Şarj Olsun

Bluetooth hoparlörlerin özelliklerini biliyoruz. Kaynak cihazınızdan bağımsız bir şekilde istediğiniz yerde şarjları yettiği kadar müzik dinlemenizi sağlarlar. Ancak Quirky’nin icadı Ohm siz onu kullanarak müzik dinledikçe şarj olabiliyor ve kabloya gereksinim duymuyor. 

Bluetooth hoparlörleri sevdik, çünkü onları kaynak cihazlardan ayırıp şarjlarının yettiği kadar istediğimiz her yere götürüp, müziğimizi dinlemek hoşumuza gitmişti. Ohm bize yeni bir müzik dinleme tecrübesi vaat etmiyor belki, ancak kablosuz olarak şarj olması müzik keyfimizin kesintiye uğramamasını sağlıyor. 

Bu özelliği hoparlörün daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Tek dolumda 6-8 saat arası çalma süresi olan Ohm, siz onu dinlerken zaten şarj olabildiği için ilk dolumdan sonra tekrar bir şarja ihtiyaç duymuyor. Tek yapmanız gereken onu küçük sehpasına geri yerleştirmek ve müzik dinlemeye devam ederek şarj olmasını beklemek. Bu arada sehpahasının NFC destekleyen telefonları da şarj ettiğini söylemek de fayda var. 

Eğer elektronik cihazlarınızı şarj etmeyi son dakikaya kadar unutan bir kullanıcıysanız, Ohm tam size göre bir cihaz. 169.99 $ olan fiyatı ve güçlü, temiz ses rengiyle son derece tatmin edici bir cihaz olan Ohm USB kablosuyla da istediğiniz farklı cihazlara uyum sağlayabiliyor.  

Quirky Ohm Tanıtım Videosu

Tabletlerin Şarj Ömrünü Uzatan 5 İpucu

LG Taşınabilir Şarj Cihazı ile Bataryanız Her Zaman Tam

En Tarz iPhone ve iPod Standları

Solar Ağaç İle iPhone'u ŞarjEdin

YORUMLAR