Ön Siparişçiler Dikkat: Fallout 4 Pip-Boy Bazı Telefonlara Uymuyor

Ön Siparişçiler Dikkat: Fallout 4 Pip-Boy Bazı Telefonlara Uymuyor

Special Edition FallOut 4’ün ön sipariş hediyesi bir Pip-Boy cihazı. Ancak siz yine de çok heyecanlanmadan Pip-Boy hangi telefonlarla uyumlu bir bakın.Fallout 4 ile Beraber Gerçek Bir Pip-Boy Kullanabilirsiniz haberimizi hatırlarsınız. Çok beklenen bu oyunun özel serisi, ön siparişte bir Pip-Boy cihazıyla geliyor. Bu hayat kurtarma ve oyun kontrol kiti, Android ve iOS telefonlarla çalışıyor ve telefonunuzu kullanırken ikinci bir ekran olarak birçok özellik sunabiliyor.

Ancak bu her telefon için geçerli olmayacak. Oyunun yapımcısı Bethesda, yaptığı bir açıklamayla Fallout 4 Pip-Boy ile uyumlu telefonları açıkladı. Bu açıklamaya göre özel seri Fallout 4 ön siparişi verenlerin, bu siparişlerini yeniden gözden geçirmeleri gerekecek.

Pip-Boy hayat kurtarma seti ile uyumlu olan telefonlar iPhone 6, iPhone 5/5s, iPhone 4/4S, Samsung Galaxy 5 ve Samsung Galaxy 4 olarak duyuruldu. Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge ile iPhone 6 Plus ya da Samsung Note serisi telefonlar Pip-Boy cihazının içine sığmıyorlar. Ancak bu telefonlar cihazın içine yerleştirilmeden de Fallout 4’e özel bir uygulama sayesinde Pip-Boy ile bağlantı kurabilecekler. Tabletler de doğal olarak aynı şekilde cihazın dışından kullanılabilecekler. 

Şişe Kapaklarını Getir, Fallout 4'ü Götür

Fallout 4 Oynanış Videosu Yayınlandı, Oyunda Değişiklikler Oldukça Fazla

Fallout 4 Hakkında Yapımcısının Bile Bilmediği Şey Ne?

YORUMLAR