One Plus Sene Sonuna Kadar Bir Akıllı Telefon Daha Çıkartacak

One Plus Sene Sonuna Kadar Bir Akıllı Telefon Daha Çıkartacak

One Plus 2, 2015 yılında mobil cihaz tutkunlarının radarından hiç çıkmayan bir akıllı telefon oldu. Daha piyasaya çıkmadan sene sonuna kadar bir One Plus daha geleceği müjdesi verildi.

One Plus 2, 64 bit Qualcomm Snapdragon 810, 1.8 Ghz 8 çekirdekli ve Android 5.1 işletim sistemiyle 390 dolardan 11 Ağustosta satışa çıkacak. Ancak daha bu cihaz piyasaya çıkmadan One Plus kurucu ortaklarından Carl Pei, 2015 yılı bitmeden bir akıllı cihaz daha piyasaya süreceklerini açıkladı.

Android pazarında oldukça adından bahsettiren One Plus 2, özellikleriyle göz dolduran, fiyat-performans dengesini son derece iyi kurgulayabilmiş bir cihaz. Yeni çıkacak olan One Plus hakkında konuşan Carl Pei, “ Yeni gelecek olan cihaz One Plus 2’den daha güçlü olmayacak daha orta sınıf bir olması gerektiğini düşünüyoruz. Ancak henüz buna karar vermişte değiliz, belki de çok daha üstün bir cihaza doğru yönelebiliriz” diyerek aslında kafalarında somut bir telefon olmadığını da belli ediyor.

One Plus yönetim kademesinin şimdilik verdiği tek karar yeni bir One Plus serisinin 2015 yılı bitmeden raflarda olacağı.

OnePlus 2 ile Sony Xperia Z3+, HTC One M9, LG G4, Samsung Galaxy S6 Karşılaştırması

OnePlus 2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

OnePlus One Yeni Android ROM'u OxygenOS ile Çalışacak

YORUMLAR