OnePlus 3'ün Çıkış Videosu Yayınlandı

OnePlus 3'ün Çıkış Videosu Yayınlandı

Çinli telefon üreticisi OnePlus'ın yeni telefonu OnePlus 3 için resmi bir tanıtım videosu yayınlandı. Youtube üzerinden paylaşılan videoda OnePlus 3'e ait herhangi bir teknik ayrıntı yer almıyor.

"Yakında" başlığı ile yayınlanan OnePlus 3 tanıtım videosu kullanıcılarına 14 Haziran'ı işaret ediyor. 14 Haziran 2016'da çıkması beklenen telefonun üreticisi, telefonu sürpriz olarak sunmak istiyor. 6 saniye uzunluğunda olan OnePlus 3 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Peki, videoda gördüğümüz OnePlus 3'ün özellikleri neler?

6 saniyelik bir video ile etkinlik tarihini işaret eden OnePlus 3, Snapdragon 820 işlemcisiyle çalışacak. 3 GB ve 4 GB RAM olmak üzere kullanıcılarına iki farklı model tanıtmayı planlayan şirketin işletim sisteminde tercihi ise Android oldu. Android'in son sürümü ile tanıtılacak olan OnePlus 3, yeni gelen güncellemelere de anında kavuşacak.

OnePlus 3'ün ekranı, 5.5 inç boyutunda ve Full HD olacak. Aynı zamanda performans dolu bu cihaz, 16 MP arka ve 8 MP ön kamerası ile mükemmel çekimler de yapabiliyor. LTE bağlantı teknolojisini destekleyen telefon 3.000 mAh bataryayı da bünyesinde barındıracak.

OnePlus 3'ün Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR