OnePlus 5'e Ait Son Görüntü Ortaya Çıktı

OnePlus 5'e Ait Son Görüntü Ortaya Çıktı

Yukarıdaki görselde yer alan telefonu bir yerden gözünüz ısırıyor olabilir. Ancak görselde görülen, Çinli telefon üreticisi OnePlus’ın yeni amiral gemisi, OnePlus 5. Çok güvenilir bir kaynaktan sızdırılan bu görüntü ile OnePlus’a ait geçmişte sızdırılan tasarımlarıda çürütülmüş oldu.

Öncelikle belirtmek gerekir ki, sızdırma bir görsel olsa da bu resmin doğru olduğuna kesin gözüyle bakılıyor. Ancak, tam anlamıyla kesinleşen bilgiler telefonun çıkış tarihi olan 20 Haziran’da gelecek. Fiyat – performans açısından oldukça başarılı ürünler ortaya koyan OnePlus, yeni amiral gemisinde oldukça tartışılacak bir tasarımla ortaya çıkıyor. Sızdırılan görüntüde, OnePlus 5’in adeta bir Apple iPhone 7 Plus kopyası tasarımına sahip olduğu açıkça görülebiliyor.

Apple’ın çok hassas olduğu tasarım konusunda, OnePlus’ın böyle bir benzerliğe imza atması, kuşkusuz Apple yetkilileri tarafından dikkate alınacak. 20 Haziran’da her detayın netleşmesiyle beraber iki şirket arasında ihlal davalarına şahit olabiliriz.

Yeni OnePlus 5’in tasarımı ön plana çıkmasına çıktı, bu bir tarafa telefonun teknik özellikleri bakımından oldukça iddialı bir telefon olması da bekleniyor. Çift kamera sistemi ve Snapdragon 835 işlemciye sahip olacağı bilinen telefonun diğer teknik detayları, hala gizliliğini koruyor. Daha sağlıklı bilgilere 20 Haziran tarihinde ulaşılacak.

OnePlus 5 Akıllı Telefonu 256GB Dahili Bellek ve 8GB RAM ile Gelebilir

OnePlus 5'in Tasarımına Ait Yeni Bir Görsel Ortaya Çıktı

YORUMLAR