OnePlus 6 ile İlgili İlk Resmi Video Geldi

One Plus 6

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yeni amiral gemisi olması beklenen OnePlus 6 hakkında birkaç haftadır çeşitli söylentiler vardı. OnePlus 6, OnePlus’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan bir tanıtım videosunda ortaya çıktı. Böylece cihazın önümüzdeki aylarda tanıtılacağı da neredeyse kesinlik kazanmış oldu.

“6et ready! (hazır olun!)” açıklaması ile OnePlus’ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan kısa videoda, “the speed you need (ihtiyacınız olan hız)” yazısı ve 6 rakamı kısa süreliğine belirip kayboluyor.

Henüz ismi belli olmayan ve OnePlus 6 olacağı tahmin edilen bu cihazın bilinen özellikleri ise şu şekilde: Önceklikle OnePlus, gelecek olan bu telefonun ekranında bir çentik olacağını doğruladı. OnePlus 6, gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden alacak ve 8 GB RAM ile birlikte gelecek. Cihazın 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri sunan 3 farklı versiyon ile geleceği söyleniyor. Telefonun arka yüzünde 2 adet kamera yer alacak. Cihazın bataryası da söylentilere göre 3,300 mAh olacak. OnePlus 6’da işletim sistemi olarak da OxygenOS ile birlikte Android 8.1’in yer alması bekleniyor.

OnePlus 6’nın 3 farklı versiyonla ve yaklaşık 520 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacağı söyleniyor. Cihazın resmi tanıtımının da önümüzdeki ay yapılacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR